1. به مامانم میگم شهرک غرب رصد گذاشته ساعت 7 تا 9 شب. بعد میپرسم ازش 7 که هنوز شب نیست چجوری رصد می کنن؟ 

میگه شهرک غرب شبه :|

ما هیچ ما نگاه :|

2. نمودار حسابانمو تو

این پست نشون دادم، و گفتم معلم حسابانمون با دیدنش ریخت دندوناش. دیروز میخواستم این نقطه ها به هم "نمی رسن" گفتم "نَمی رَسَن" . این سوتی خیلی عادیه برا من چون واقعا شغل من سوتی دادنه ولی واقعا نگران معلمه شده بودم چون نزدیک بود از خنده بمیره :|| و اصلا دلم نمیخواست تو 17 سالگی قاتل بشم :|| از اون طرف خواستم ازش یه سوال بپرسم و از اونجا که بیش فعالی دارم و موقع حرف زدن خیلی وول میخورم، اتودم خورد تو میز، زارت خورد تو صورتم، افتاد رو میز. دیگه رسما مرد از خنده :|| حاجی خب چیه ؟؟ چرا برات عادی نمیشم من؟؟

3. دوستم اجرا داره. بلیطش 100 تومنه :| واقعا حاضر بودم برم چون هنرشون بشدت قشنگه اما میخوایم بریم شمال و روز اجراش تهران نیستم.

4. کلاس زبانو پیچوندم امروز. خیلی حس خوبیه.

5. از ساعت 4 دارم شیمی میخونم تموم نمیشهههههههههههه :|

6. قراره همهههه روزایی که شهریور ماه مامانم نیستو با دوستام بریم بیرون :)) #من_یک_کنکوری_هستم :|

7. یه سوتی بزرگ دادم تو خونه :)))) نمی تونم بگم فقط در همین حد بدونید اگه مردم، قاتل از اعضای خونواده :))

8. یه روز میرم به رضا بهرام میگم چقد قشنگ میخونه.

9. مورد 1 این پستو خوندین؟؟ این پسره هنوز هست. همه جا هست. نمیره. منم هی جلوش سوتی میدم هی سوتی میدم :))) 

10. هنوز باید شیمی بخونم :|||||

11. دوستای جدید خوش اومدین.

12. دیگه دلم نمی خواد از اون پل هوایی آبیه خودمو بندازم پایین :)) وقتی من بابای به این خوبی دارم که نمی ذاره من ظرفا رو بشورم و خودش میشورشون دیگه چی بهتر از این؟ :| واقعنی هلاکشم. 

13. هفته دیگه جشن نامزدی فامیلمونه. مامانم میگفت نمیذارم کفش پاشنه بلند بپوشی،میفتی زمین ابرومونو میبری :| منم گفتم بابا با 165 سانت قد چرا نباید پاشنه بلند بپوشم؟ 

گفتم کلا خیلی بیش فعالم :))) داشتم دینی میخوندم، انگشت زخمم خورد لبه تیزی تخت، یه جوری که الان سیاهه :)) پاشنه بلند کنسله :)))) #آه_مادر خلاصه که و بالوالدین احسانا.

14. نمیدونم رکورد شماره هارو زدم یا نه. ولی خادافس :)) قبلش بگم ناهار فردام یه قورمه سبزی جذابه (که احتمالا داداشم همه گوشتاشو خورده :| )

مشخصات

• دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: سوتی ,خیلی ,گفتم ,پاشنه ,خورد ,واقعا ,پاشنه بلند ,سوتی میدم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاف.شین خرید بیمه عمرپاسارگاد دولت‌خانه لوازم قنادی بهروز تاجر اطلس مردم جنوب تنکنولوژی های نوین جنگ و جنگ افزار علیرضا طهرانی عبدالله رضوی تابلوسازی و تبلیغات