1. فردا بر میگردیم تهران و از پس فردا باز ری ری و کتابخونه و اشک و آه و گریه و فلان و بهمان و بیسار :|

2. پاندا نباشید! آنقدر خسته! قبل خواب پا شوید بروید خرت و پرت هایی که به صورتتان مالیدید را بپاکید! اگر نپاکید صبح که پا شوید بابا نوئل می آید به صورتتان کلی جوش هدیه می دهد!

#کلید_اسرار

3. چندتا دوست پیدا کردم. اولیش یه نی نیه :) از این نی نیا که پاشونو میخورن بعد همش تو مرحله تف تفین :)) دوست دومم نی نیه. قد نخود وزن داره! هنوز دوماهشه :) دوست سومم یه سگه ست سفید و ناناس :)) خیلی خیلی زود باهام دوست شد :)) 

4. آقا من دلم برا خونمون تنگ "نشده". ولی برا بابام و ری ری یه کم.

5. سَربا خوردَب؛ دارَب بیبیرَب.

6. دلم برا دوستای اینجا ام تنگ میشه؛ دو تا نی نیا و اون سگه. نی نیا تا عید که باز بیام کلی بزرگ میشن :( دیگه کی شیر بریزه رو مانتوم؟ :( دیگه کی تا لوزالمعدمو تفی کنه؟ :( دیگه کی صورتمو چنگ بندازه؟ دیگه لپمو گاز بگیره؟ :'(((

7. فردا بر میگردم از شر کرم و مارمولک و رتیل و قورباغه راحت میشم -_- همین الان به خدا زیر فرشی که روش خوابیدم مارمولک مرده و به روی خودم نمیارم شما هم هیچی نگید :'| 

8. تو دو روز 5-6 تا فیلم دیدم. نزدیک 50 تومن پول نت دادم برا دو روز :'| زیبا نیست؟ کاملا زن زندگی ام ینی :| 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سفر به جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی همیار ادبی جودو ، محمد عباس نژاد Volleyball Pic پیش دبستانی و دبستان پسرانه غیر دولتی اَدبستان عطر زندگی بانو سین :) دنیای واژه ها گروه تبلیغاتی مونیکس نعــنا