1. فردا بر میگردیم تهران و از پس فردا باز ری ری و کتابخونه و اشک و آه و گریه و فلان و بهمان و بیسار :|

2. پاندا نباشید! آنقدر خسته! قبل خواب پا شوید بروید خرت و پرت هایی که به صورتتان مالیدید را بپاکید! اگر نپاکید صبح که پا شوید بابا نوئل می آید به صورتتان کلی جوش هدیه می دهد!

#کلید_اسرار

3. چندتا دوست پیدا کردم. اولیش یه نی نیه :) از این نی نیا که پاشونو میخورن بعد همش تو مرحله تف تفین :)) دوست دومم نی نیه. قد نخود وزن داره! هنوز دوماهشه :) دوست سومم یه سگه ست سفید و ناناس :)) خیلی خیلی زود باهام دوست شد :)) 

4. آقا من دلم برا خونمون تنگ "نشده". ولی برا بابام و ری ری یه کم.

5. سَربا خوردَب؛ دارَب بیبیرَب.

6. دلم برا دوستای اینجا ام تنگ میشه؛ دو تا نی نیا و اون سگه. نی نیا تا عید که باز بیام کلی بزرگ میشن :( دیگه کی شیر بریزه رو مانتوم؟ :( دیگه کی تا لوزالمعدمو تفی کنه؟ :( دیگه کی صورتمو چنگ بندازه؟ دیگه لپمو گاز بگیره؟ :'(((

7. فردا بر میگردم از شر کرم و مارمولک و رتیل و قورباغه راحت میشم -_- همین الان به خدا زیر فرشی که روش خوابیدم مارمولک مرده و به روی خودم نمیارم شما هم هیچی نگید :'| 

8. تو دو روز 5-6 تا فیلم دیدم. نزدیک 50 تومن پول نت دادم برا دو روز :'| زیبا نیست؟ کاملا زن زندگی ام ینی :| 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ATTractive PICture کتابخانه عمومی شهید مطهری جاجرم هتل های مشهد دانلود آهنگ جدید میهن فایل اینتر موزیک / Inter-Music آوای کهن سریع تر بازی کن mmp games قلم قم دامنه دوّم